Ponuka pre KOMUNÁLNE VOĽBY 2022

Pripravte sa na výhru!

Komunálne voľby už pomaly začínajú klopať na dvere. Je a bude to výzva pre súčasných primátorov, starostov a poslancov, ale aj pre nové tváre, ktoré sa budú o jednotlivé posty uchádzať. Pre tých súčasných je to nastavenie zrkadla občanmi, ktorí budú na rozdiel od nových kandidátov brať v úvahu pri rozhodovaní aj ich doteraz odvedenú prácu.

Preto nastáva čas, začať uvažovať nad spôsobom ako prezentovať svoju osobu, pomaly, s citom, ale hlavne tak, aby to v hlavách ľudí rezonovalo až do momentu vhodenia hlasovacieho lístka do volebnej urny.

A PRETO SOM TU!

Vzhľadom na 16-ročné skusenosti z politického marketingu a reklamy, ale hlavne z doterajších priamych spoluprác so starostami alebo primátormi, som pripravený podať Vám pomocnú ruku a previesť Vás víťazne cez cestu kandidáta do politiky. Nie je to jednoduchá cesta, ale sme v 21. storoční, takže spoločne máme niekoľko výhod oproti dobám minulým.

Ukážem Vám možnosti ako prezentovať sami seba v 21. storočí tak, aby ste zarezonovali v ušiach a očiach voličov. Tých je hneď niekoľko, takže na začiatok si pozrite základnú ponuku VIDEO a AUDIO služieb, ktoré ponúkam.

NOVINKY !!!

VIDEO

Kliknutím na jednotlivé služby zobrazíte podrobnejšie informácie o danej službe.

AUDIO

Ponuka pre firmy a podnikateľov

Starosta? Primátor?

Mierite na najvyššie poschodia komunálnej politiky?

Ak ste odpovedali ÁNO, tak pre Vás máme niečo špeciálne.

Či už ste v tejto chvíli v komunálnej politike alebo iba vstup do „jamy levovej“ plánujete, ale chcete pre úspech spraviť maximum a zároveň posunúť aj seba na vyšší level?

Práve pre Vás mám pripravenú exkluzívnu službu 360o MARKETING.
Po vyplnení uvedeného formulára Vám zašleme informáciu o projekte 360o MARKETING a budeme Vás kontaktovať.

Vyplnenie formulára Vás k ničomu nezaväzuje a zaslanie nie je spojené so žiadnou úhradou.