PO CELÝ ROK

GRAFICKÉ SLUŽBY

Správna grafika má byť hlavne funkčná

Grafická prezentácia vašej firmy, služieb a produktov, ktoré ponúkate, je nepochybne dôležitá.
Prvé, čo padne do očí potencionálnemu zákazníkovi, je vaša vizuálna komunikácia. Upúta, zaujme, odlíši a v neposlednom rade “vás predá”. Kvalitný a profesionálny grafický návrh ale nie je len o vkuse, zladení farieb či pekných fotkách. Správna grafika má byť hlavne funkčná. Má zrozumiteľne sprostredkovať posolstvo, a to nielen prostredníctvom textov, ale aj obrazom. Nechať vyniknúť dôležité oznamy a ostatné informácie prehľadne usporiadať.
Z dlhodobého hľadiska je tiež jej úlohou jednotne prezentovať firmu formou uceleného vizuálneho štýlu. Definovať používanie písiem, farieb, usporiadania grafických prvkov na ploche, a tak vhodne dopĺňať logotyp spoločnosti. O toto všetko sa rád postarám. A nielen o to!

Zákazku zabezpečím kompletne od návrhu po realizáciu.

product-photography-services-022pxx22.xx22.170630113023.a4a1-hsl9nmv
Retuše, koláže aj fotomontáže

REKLAMNÁ FOTOGRAFIA

Fotografia ukáže veci v krajšom svetle, upozorní na detaily a zapôsobí na zmysly. Zachytiť podstatu, ukázať veci v krajšom svetle, odfotiť obyčajné veci tak, že vám z nich padne sánka nedokáže každý. Investícia do profesionálnych fotografií sa vám určite oplatí. Okrem toho čarujem s Photoshopom.
creative-interior-design-flyer-template-8551-trans
Príprava grafiky a grafické práce

GRAFICKÉ NÁVRHY

Profesionálne grafické úpravy a návrhy reklamných materiálov nie sú len o estetickom cítení, harmónii farieb alebo o tom, aby sme “to tam všetko dokázali natisnúť”. Súčasťou grafických návrhov je poradenstvo, zohľadnenie typu média a prispôsobenie obsahu tak, aby mala grafika čo najlepší efekt. Zároveň korektne pripravím sadzbu všetkých tlačovín.
Careforce_2015_Manual_04
Vizuálne prvky a pravidlá, ktoré doplnia logo

FIREMNÁ IDENTITA

Dizajn manuál nie je ničím iným než zadefinovanými pravidlami, ako sa bude firma prezentovať vizuálne. Hodnoty, ktoré spoločnosť vyznáva, doplním vhodnou grafikou. Navrhnem vizuálne prvky, ktoré doplnia logo po grafickej stránke. Zvolím optimálne písmo tak, aby bolo moderné a spĺňalo všetky požiadavky na modernú sadzbu. Emočne ho podporím farbami. Vyšleme signál, že vaša firma je jednotná a klienti si vás nezamenia s konkurenciou.
Základom je jednoduchosť spojená s originalitou

TVORBA LOGA

Je pre mňa dôležité, aby logo, ktoré navrhnem, korešpondovalo s klientovou predstavou a stotožnil sa s ním. Základom je jednoduchosť spojená s originalitou. Zachovávam čitateľnosť a nepreháňam to s efektmi. Dôležitý je nápad. Pri návrhu však myslím aj na jeho použitie. Na technickú stránku. Preto dbám nielen na to, že bude pekné farebné, ale aj na to, že sa bude používať v jednej farbe. Na svetlom, ale aj tmavom pozadí či zakomponované na fotografii. Vymedzím mu priestor tak, aby vyniklo a zadefinujem presné farby. Pripravím ho vo viacerých formátoch tak, aby bolo použiteľné pre všetkých.